رول-پلاستیک

از تجهیزاتی که در صنایع مختلف پرکاربرد می باشد ، رول پلاستیک ها می باشند . از این رو در چند نوع ضخیم ، مخصوص بسته بندی و شیرینگ تولید می شوند ، قیمت این رول های پلاستیکی به مواردی چون هزینه تولید و میزان تقاضا بستگی دارد


از تجهیزاتی که در صنایع مختلف پرکاربرد می باشد ، رول پلاستیک ها می باشند . از این رو در چند نوع ضخیم ، مخصوص بسته بندی و شیرینگ تولید می شوند ، قیمت این رول های پلاستیکی به مواردی چون هزینه تولید و میزان تقاضا بستگی دارد .

رول پلاستیک

رول های پلاستیکی یکی از تجهیزات کاربردی در صنایع مختلف می باشد که با توجه به کیفیت آن حجم خرید و فروش این کالا در بازار متغیر است . به دلیل کاربرد فراوان این محصول کارخانجات زیادی در زمینه خرید و فروش آن فعالیت می کنند که با توجه به نام برند تولیدکننده حجم خرید آن متغیر است ؛ هرچه برند معروف تر باشد تقاضای خرید رول پلاستیک هم بیشتر می شود . پلاستیک شیرینگ حرارتی نوعی از رول های پلاستیکی است که در صنایع بسته بندی کاربرد فراوانی دارد . شفاف پلیمر تاج تولید کننده رول پلاستیک و فیلم های نایلونی ، این محصولات را به صورت عمده و خرده عرضه می کند .

رول-پلاستیک
کاربرد پلاستیک حرارتی برای بسته بندی بسیاری از محصولات مانند غذا، نوشیدنی، کتاب، جعبه فله و سایر کالاها مورد استفاده قرار میگیرد

انواع

رول پلاستیک به دلیل مصارف بالایی که در صنایع دارد ، در چند نوع تولید می شود ؛

  • رول پلاستیک مخصوص بسته بندی : یکی از موارد موثر بر روی قیمت رول پلاستیک بسته بندی حجم تولیدات کارخانه می باشد ؛اگر حجم تولیدات کارخانه در یک بازه زمانی کاهش پیدا کند و با کمبود آن در بازار مواجه شویم به تبع قیمت رول  هایپلاستیک بسته بندی نیز بیشتر می شود .
  • رول پلاستیک ضخیم : این نوع از رول ها بخاطر استحکام بالایشان معروف می باشند ؛ این محصول در ابعاد متنوعی وارد بازار می شود که افراد می توانند با توجه به نیاز خود اقدام به خرید رول پلاستیک ضخیم در اندازه دلخواه نمایند . اگر شما قصد خرید رول های پلاستیک ضخیم را دارید می توانید این کار را به صورت آنلاین و حضوری انجام دهید . امروزه به دلیل صرفه جویی در زمان بیشتر افراد ترجیح می دهند از بازارهای آنلاین جهت ارتباط با تامین کنندگان سراسر کشور استفاده کنند .
  • رول پلاستیک شیرینگ : رول شیرینگ یک پلاستیک بسیار نازک است که وزن ناچیزی دارد ، به همین علت بسته بندی نهایی آن نیز کاملاً سبک است . البته نسخه‌ های ضخیم‌ تر این محصول برای پوشاندن تجهیزات بزرگ صنعتی استفاده می‌شود . برای اعمال گرما به فیلم شیرینگ از دستگاه شیرینگ استفاده می‌شود . فیلم پلاستیک شیرینگ رولی ، پرفروش ترین رول محسوب می شود . زیرا استفاده و تولید آن‌ ها راحت‌ تر بوده و هزینه نهایی نیز ارزان‌ تر می‌شود . شیرینگ را به صورت دوخت نیز می‌توان خریداری کرد ، در این حالت طبق تقاضای مشتری و متناسب با ابعاد درخواستی ، رول شیرینگ تولید و خرد می‌شود . برای بسته‌ بندی‌ های صنعتی خرید رول شیرینگ اقتصادی‌ تر و منطقی‌ تر است ، زیرا با تغییر محصولات می‌توان همچنان از شیرینگ خریداری شده استفاده کرد . یکی از مهمترین مواردی که بر روی بازار خرید و فروش رول های پلاستیک وکیوم تاثیرگذار است کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن می باشد ؛ اگر مواد اولیه جهت ساخت این محصول از کیفیت بالایی برخوردار نباشند ، به تبع تقاضای خرید رول های پلاستیک کمتر می شود . همچنین این محصول در رنگ های گوناگون به بازار عرضه می شود که افراد می توانند با توجه به نیاز خود رول وکیوم را با رنگ بندی مورد نظر خریداری نمایند . شیرینگ نوعی روکش نازک است که از پلاستیک پلیمری تولید می‌شود که با گرما هر جسمی را پوشش می‌دهد . در واقع شیرینگ مانند یک پلاستیک معمولی است اما با اعمال گرما ، منقبض شده و ساختارش تغییر می‌کند .

قیمت رول پلاستیک

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که بر روی قیمت رول های پلاستیکی تاثیرگذار است که می توان به هزینه تولید ، انبار و نگهداری ، دستمزد نیروی انسانی و غیره اشاره کرد و در صورت افزایش این هزینه ها ، قیمت رول های پلاستیکی نیز بیشتر می شود . همچنین عرضه و تقاضا در بازار خرید و فروش این محصول نیز بر روی قیمت رول ها در بازار موثر است ؛ چنانچه حجم عرضه کمتر از تقاضای خرید آن باشد ، به تبع قیمت رول نیز افزایش پیدا خواهد کرد . همچنین حجم خرید از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت رول پلاستیک محسوب می شود ؛ هرچه حجم خرید بیشتر شود ( خرید عمده انجام شود ) قیمت رول های پلاستیکی نیز کمتر خواهد شد . قیمت نایلون رولی کیلویی و قیمت رول پلاستیک کشاورزی نیز از همین قوانین تبعیت می کند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *