خرید-فیلم-نایلونی

صاحبان صنایع مختلف ، به دلیل مصارف بالای فیلم نایلونی ؛ نیازمند خرید فیلم نایلونی با کیفیت می باشند . شفاف پلیمر تاج با تولید و ارائه فیلم های نایلونی با کیفیت به عموم جامعه ، باعث رونق کسب و کار بسیاری از صاحبان صنایع شده است.


صاحبان صنایع مختلف ، به دلیل مصارف بالای فیلم نایلونی ؛ نیازمند خرید فیلم نایلونی با کیفیت می باشند . شفاف پلیمر تاج با تولید و ارائه فیلم های نایلونی با کیفیت به عموم جامعه ، باعث رونق کسب و کار بسیاری از صاحبان صنایع شده است .

خرید فیلم نایلونی

صنایع مختلفی به خرید فیلم نایلونی نیازمند می باشند ، پلاستیک‌ ها که از مواد اولیه پلی اتیلن ساخته شده اند ، به صورت رول‌های نازک عرضه می‌ شوند تا از آن در صنایع مختلف استفاده شود . این رول‌ های نازک همان فیلم نایلونی یا فیلم پلی اتیلن می باشند . از فیلم‌ های پلی اتیلن در تهیه انواع نایلون‌ های دسته دار، نایلکس ، پلاستیک حباب دار ، سفره یکبار مصرف ، کیسه فریزر و همچنین از آن‌ها برای تولید نایلون های عریض کشاورزی و گلخانه ای استفاده می‌شود که هر کدام با ضخامت و وزن متفاوت وارد بازار می‌شوند . جالب است بدانید فیلم‌های پلی اتیلن به صورت چند لایه هم وجود دارند که در ادامه این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم . می توان گفت کاربرد پلیمر موارد گسترده ای در اغلب صنایع دارد .

خرید-فیلم-نایلونی
از تجهیزاتی که در صنایع مختلف پرکاربرد می باشد ، رول پلاستیک ها می باشند . از این رو در چند نوع ضخیم ، مخصوص بسته بندی …

فیلم نایلونی

فیلم های نایلونی خود انواعی دارند که در حین خرید فیلم نایلونی ، باید آن ها را در نظر گزفته و طبق نیاز خود در زمینه ی رول پلاستیک اقدام کنید .

  • فیلم 5 لایه : این فیلم یکی از فناوری‌ های جدید در صنعت تولید پلاستیک است . فیلم ۵ لایه کاربرد‌های مختلفی دارد که یکی از آن‌ها بسته بندی محصولات است . این نایلون به دلیل ۵ لایه بودن مقاومت بالایی دارد بنابراین برای صنایعی که نیاز به پلاستیک بادوام دارند، گزینه مناسبی است. کاربرد‌های فیلم ۵ لایه عبارت است از : شیرینگ ، پوشش گلخانه ، نایلون ساختمانی و صنعتی ، نایلون مالچ و نایلون ضدعفونی . فیلم ۵ لایه ، با ۵ لایه متفاوت در روند اکستروژن تولید می‌شود . رزین‌ های مختلف در این فرآیند به هم متصل می‌شوند و فیلم ۵ لایه تشکیل می‌شود . ترکیب چند لایه مختلف سبب بهبود خواص فیزیکی و مکانیکی این فیلم‌ها است که از این ویژگی‌ها می‌توان ؛ مقاومت بالا در برابر پارگی ، جلوگیری از ورود اکسیژن و رطوبت ، مانع ورود نور و مقاومت در برابر گرما را نام برد .
  • فیلم ۳ لایه : فیلم ۳ لایه یکی از فیلم‌ های محبوب بین صنایع مختلف است . این فیلم نسبت به نایلون‌های دیگر سرمایه کمتری نیاز دارد . شما با استفاده از ماشین‌ ها می‌ توانید این فیلم را به شکل‌ های مختلفی تبدیل و عرضه کنید . این فیلم به دلیل ویژگی‌ هایی که در ادامه گفته می‌ شود یکی از گزینه‌ های مناسب در صنعت بسته بندی محصولات است ؛ دوخت پذیری مناسب ، مقاومت بالاتر با ضخامت کمتر ، چسبندگی کمتر لایه‌های داخلی نسبت نوع معمولی ، ضریب اصطکاک بالاتر . این ویژگی‌ ها باعث شده است که فیلم ۳ لایه کاربرد مختلفی در صنعت بسته بندی داشته باشد . به طور مثال از آن برای بسته بندی انواع گرانول محصولات پتروشیمی ، مواد پودری شیمیایی و کودها ، مواد غذایی ، شکر ، آرد ، برنج ، مواد معدنی ، پودر شوینده و هر ماده‌ای که به صورت پودر و گرانول است ، استفاده شود .
  • فیلم دو لایه : فیلم دو لایه فیلمی است که از دو نوع پلاستیک توسط دو اکسترودر تولید می‌شود . این نوع فیلم با انواع مختلفی از رنگ دانه‌ها ساخته می‌شود . معمولا این فیلم برای بسته بندی محصولات که پوشش کشسان و مانع در برابر خورشید نیاز دارند ، کاربرد دارد . فیلم دو لایه با اصطکاک و چسبندگی بالا ، در ضخامت و عرض متفاوت وارد بازار می‌شود . از این فیلم می‌توان در تولید سفره ، کیسه‌ های دسته دار ، نایلون زیپ دار و… بهره برد . این فیلم نایلونی در رنگ‌های مختلف قابلیت چاپ طرح هم دارد . با توجه به اینکه فیلم دو لایه با ضخامت و عرض متفاوتی تولید می‌شود ، شما می‌توانید با توجه به نیازتان عرض ، ضخامت و طرح دلخواه را سفارش دهید .

فیلم نایلونی در کشاورزی

فیلم‌های پلیمری سالیان زیادی است که توسط کشاورزان استفاده می‌شوند که به آن‌ ها این امکان را می‌ دهد که زمین‌ های خشک و بی حاصل را به زمین‌های پربار تبدیل کرده و سرعت رشد محصولات را افزایش دهند . بنابراین خرید فیلم نایلونی ،بسیار مورد توجه قرار گرفته است . استفاده از فیلم‌ های پلی اتیلن نه تنها در رشد محصولات به کشاورزان کمک می‌کند ، بلکه باعث می‌شود در بسیاری از هزینه‌ها نیز صرفه جویی شود . انواع فیلم پلی اتیلن کشاورزی عبارت است از : فیلم‌های مالچ ، فیلم بسته بندی سیلاژ ، فیلم ضدعفونی کننده ، پوشش گلخانه و تونل ، رول آبیاری ، پوشش انگور و دسته موز . پوشش گلخانه و تونل یکی از پرمصرف ترین کاربرد آن است که برای این منظور از نوع چند لایه آن استفاده می‌شود تا استحکام لازم را داشته باشد . فیلم‌های پلی اتیلن به وسیله بعضی افزودنی‌ ها کاربرد خاصی پیدا می‌کنند که پرطرفدارتر از نوع معمولی آن هستند . به طور مثال استفاده از افزودنی‌های ضد مه ، ضد غبار ، مادون قرمز ، پخش نور و… باعث ایجاد خاصیت‌هایی نظیر جلوگیری از چکه کردن قطرات آب در فضای گلخانه ، جذب مادون قرمز برای کنترل دمای محیط ، راحتی در تمیز شدن پوشش ، پخش نور در قسمت‌های مختلف و خواص دیگر می‌شود . کشاورزان با توجه به کاربرد فیلم‌های پلی اتیلن از آن در قسمت‌های مختلف کشاورزی استفاده می‌کنند و از اتلاف انرژی‌ و منابع طبیعی جلوگیری می‌کنند . فیلم مالچ Mipatex، ورق فیلم مالچ پلاستیک UV برای کشاورزی از موارد مناسب برای مصرف کشاورزی است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *