دستگاه شیرینگ اتوماتیک

در صنایع بسته بندی مواد غذایی اغلب از دستگاه شیرینگ اتوماتیک استفاده می شود ، چرا که باعث می شود محصولات صنایع جذاب تر بنظر رسیده و بیشتر به فروش برسند . موارد کاربرد زیاد این دستگاه باعث شده انواع مختلفی از آن همچون ؛ شیرینگ پک رومیزی ، شیرینگ پک کابینی و شیرینگ پک تونلی تولید و عرضه شود . از مزایای استفاده از این دستگاه در صنایع مختلف می توان به ؛ ماندگاری بالا ، فروش و محبوبیت بیشتر محصولات اشاره کرد


در صنایع بسته بندی مواد غذایی اغلب از دستگاه شیرینگ اتوماتیک استفاده می شود ، چرا که باعث می شود محصولات صنایع جذاب تر بنظر رسیده و بیشتر به فروش برسند . موارد کاربرد زیاد این دستگاه باعث شده انواع مختلفی از آن همچون ؛ شیرینگ پک رومیزی ، شیرینگ پک کابینی و شیرینگ پک تونلی تولید و عرضه شود . از مزایای استفاده از این دستگاه در صنایع مختلف می توان به ؛ ماندگاری بالا ، فروش و محبوبیت بیشتر محصولات اشاره کرد .

دستگاه شیرینگ اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک یا همان دستگاه شیرینگ اتوماتیک یکی از تجهیزات پیشرفته و مهم در صنعت بسته بندی است ، که برای بسته بندی انواع محصولات از جمله ؛ شیرینی ، شکلات ، چای ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، دارو ، و حتی قطعات خودرو و محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد . این دستگاه با استفاده از نایلون شیرینگ ، محصولات را به صورت تک یا چند عددی جهت مقاصد حفاظتی ، بهداشتی و سهولت حمل و نقل بسته بندی می‌کند . با استفاده و خرید دستگاه شیرینگ پک ، تولیدکنندگان قادر به افزایش نفوذ ناپذیری و ماندگاری بهتر محصولات خود برای مصارف داخلی یا حتی صادرات محصولات بسته‌ بندی شده خواهند بود . این دستگاه نه تنها جلوه زیباتری از محصولات را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد ، بلکه با استفاده از نایلون شیرینگ چاپی ، امکان تبلیغات موثر و ارزان را نیز ایجاد می‌کند . از ویژگی‌ های نایلون شیرینگ مورد استفاده در این دستگاه می‌توان به جذب سریع محصول در اثر حرارت اشاره کرد ، که باعث جلوگیری از ایجاد حباب و برآمدگی غیرمطلوب در نایلون می‌شود . دستگاه شیرینگ پک در تمامی صنایع از جمله غذایی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی ، و صنعتی به کار می‌رود .

دستگاه شیرینگ اتوماتیک
بسته‌ بندی در صنایع و تجارت بسیار اهمیت دارد و به عنوان یکی از عوامل مهم در موفقیت کسب و کارها محسوب می‌ شود

انواع شیرینگ پک

انواع شیرینگ پک با توجه به ابعاد و اندازه محصولات مختلف و نیاز تولیدکنندگان ، در چند مدل متنوع با امکانات مختلف ارائه می‌شوند که همگی از انواع پلاستیک شیرینگ حرارتی استفاده می کنند . از جمله این دستگاه‌ ها می توان به ؛ شیرینگ پک رومیزی ، شیرینگ پک کابینی یا صندوقی ، شیرینگ پک تونلی ، شیرینگ پک دوخت دستی نیمه اتوماتیک ، دستگاه شیرینگ اتوماتیک و دستگاه لیبل شیرینگ اشاره کرد . دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک از بهترین دستگاه‌ ها در بین انواع شیرینگ پک محسوب می شود . این دستگاه با دارا بودن دستگاه دوخت و کوره حرارتی ، به عنوان یک واحد یکپارچه فعالیت می‌کند . کاربرد این دستگاه به خصوص در کارخانه‌ ها با تولیدات صنعتی گسترده و محصولات متنوع بسیار اهمیت دارد . یکی از ویژگی‌های بارز این دستگاه ، کاملا اتوماتیک بودن فرآیند پک‌کردن است . در این دستگاه ، اپراتور فقط به گذاشتن و برداشتن محصول مشغول می‌شود . و بقیه مراحل از جمله دوخت ، انتقال محصول ، و عبور از کوره حرارتی به طور کاملا اتوماتیک صورت می‌گیرد . این ویژگی به دلیل افزایش کارایی و کاهش نیاز به دخالت اپراتور ، این دستگاه را به یک گزینه‌ی ایده‌آل برای کسب‌ و کار های صنعتی با تقاضای بالا تبدیل کرده است .

مزایای محصولات پک شده با دستگاه شیرینگ

امروزه صنعت هایی که بیشتر در زمینه مواد غذایی همچون ؛ کارگاه شیرینی پزی و پخت غذا فعالیت دارند ، برای بهره مندی از مزایای آن که اغلب باعث فروش و محبوبیت بیشتر محصولات می شود ، نیازمند استفاده از دستگاه شیرینگ اتوماتیک در کسب و کار خود هستند . با استفاده از این دستگاه شیرینگ حرارتی می توانند محصولاتشان را پک و بسته بندی کنند تا از مزیت ماندگاری بالای محصولاتشان لذت ببرند . کار با دستگاه شیرینگ اتوماتیک راحت می باشد ، بدین گونه که با قرار دادن ظرف محصول در دستگاه ، پک شده ی محصول را تحویل می گیرید ، که این خود نشانگر مزیت سرعت کار می باشد . از مزایای دیگر می توان به این امر اشره کرد که باعث می شود ؛ محصول شما جذاب به نظر رسیده و در مصرف کننده اطمینان خاطر ایجاد شود . در حالت کلی با استفاده از این دستگاه ، می توانید به محصولات خود عمر بیشتری دهید چرا که دستگاه شیرینگ هوای محصول را کاملا گرفته و آثار خرابی حاصل از تعامل با اکسیژن را به صفر می رساند . همچنین مشتریان محصولات شما از این مزیت که می توانند محصولاتتان را تا مسیر های دور نیز سالم به همراه ببرند ، بسیار خرسند خواهند شد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *